VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 02.06.2019 r.

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 9.00 i po południu od godz. 15.00. Do przewodniczenia adoracji prosimy:

  • o godz. 15.00 – Wspólnotę Miłosierdzia Bożego
  • o godz. 16.00 – Wspólnoty Oazowe
  • o godz. 17.00 – Rycerstwo Niepokalanej i Żywy Różaniec

Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.45 – zakończenie adoracji.

Bóg zapłać za ofiary składane na tace przeznaczone na funkcjonowanie parafii. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościołów w naszej Archidiecezji.

2. Dziękujemy mieszkańcom bl. nr 4 przy ul. Słowackiego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę na godz. 8.00 do sprzątania kościoła i przygotowania terenu na uroczystość odpustową prosimy chętnych z parafii i z poza parafii, wszystkich zatroskanych o wygląd naszej parafii.

3. Od czwartku rozpoczynamy w naszej parafii bezpośrednie przygotowanie do uroczystości odpustowej Zesłania Ducha Świętego. W czwartek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Ducha Świętego i adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia do godz. 21.00. Prowadzi Wspólnota Przymierza Rodzin „Mamre”.

4. W I piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Ducha Świętego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Prowadzi Wspólnota Miłosierdzia Bożego. Odwiedziny chorych ok. godz. 8.00. Spowiedź rano na Mszy św. i po południu od godz. 17.00.

5. W sobotę po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Ducha Świętego. Od godz. 21.00 czuwanie modlitewne w ramach comiesięcznego skupienia do godz. 22.00 prosimy Rycerstwo Niepokalanej i Róże Różańcowe.

6. W niedzielę o godz. 12.00 Mszę św. odpustową odprawi, kazanie wygłosi i procesję poprowadzi Ks. Biskup Marek Marczak.

7. Informujemy, że w tym roku z procesją Bożego Ciała przejdziemy ulicami: Hubala, Norwida, Gombrowicza, Hubala.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Komentowanie jest wyłączone