IV Niedziela Zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego – 02.02.2020 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w Archidiecezji Łódzkiej.

2. Dzisiaj niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja rano: po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 9.00. Po południu od godz. 15.00 do godz. 17.45 zakończona nabożeństwem. Do przewodniczenia adoracji popołudniowej zapraszamy:

  • o godz. 15.00 – Wspólnotę Miłosierdzia Bożego
  • o godz. 16.00 – Wspólnoty Oazowe i Domowy Kościół
  • o godz. 17.00 – Wspólnotę Żywego Różańca i Rycerstwo Niepokalanej

3. W przyszłą II niedzielę miesiąca taca gospodarcza przeznaczona na planowane prace w kościele i budynku parafialny. Bóg zapłać!

4. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Spacerowej i Wesołej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę o godz. 8.00 do sprzątania kościoła na przyszłą niedzielę prosimy mieszkańców ulic: Konwaliowej, Jancarza i Zawilcowej.

5. W środę o godz. 17.50 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencjach nowennowych.

6. W I czwartek Msza św. wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia do godz. 20.00 – prowadzi Wspólnota Przymierza Rodzin „Mamre”.

7. W I piątek spowiedź rano o godz. 6.30, po południu od godz. 17.00. Odwiedziny chorych ok. godz. 8.00. Wieczorem Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, nabożeństwo i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, prowadzona przez Wspólnotę Miłosierdzia Bożego.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Komentowanie jest wyłączone